menu

100% naturalny Produkt BIO
100% naturaly olej arganowy, jak rozpoznać najlepszą jakość?


Ponieważ nie jest łatwe rozpoznać dobrą jakość oleju arganowego u nas znajdzie Państwo najważniejszą charakterystykę według której można się kierować by uzyskać najlepszy towar.

Prawdziwy kosmetyczny olej arganowy:


Kolor – złotawy, po stwierdzeniu jakichkolwiek osadów - przejrzysty

Zapach – łagodny, subtelny z charakterystycznym zapachem i wyrazistym orzeszkowym tonem, po chwili naniesieniu na skórę, zapach prawie całkowicie zanika

Efekt - olej umiarkowanie gęsty, doskonale wchłania pozostawiając charakterystyczne aksamitne odczucie na skórze

Zalecane opakowanie - zawsze ciemnego koloru, najlepiej ze szkła (nie uwalnia do oleju substancje chemiczne)
foto

foto

Prawdziwy kulinarny olej arganowy:


Kolor – ciemno złotawy

Zapach – intensywny zapach orzeszkowy, podobny do prażonych orzeszków ziemnych

Smak – intensywny smak podobny do prażonych orzeszków ziemnych

Zalecane opakowanie – zawsze ciemnego koloru, najlepiej ze szkła (nie uwalnia do oleju substancje chemiczne)


Uwaga na niegatunkowy olej arganowy:


Niestety nie każdy olej arganowy zasługuje na nazwę „ Złoro Maroka”. Wysoka cena sprzedaży w Maroku przyciąga uwagę stale więcej spekulantów, których interesują przede wszystkim zyski i nie dbają na jakość oleju. Niegatunkowy olej arganowy to taki, który wykonany został ze szkodliwych surowców (zgniłe, spleśniałe lub przez owady uszkodzone arganowe jądra), w niehigienicznym środowisku lub uprawiane nieodpowiednimi metodami, jaką jest ekstrakcja chemiczna. Nie jest wyjątkiem, że olej jest rozcieńczany innymi tańszymi olejami.

Szczególnym rodzajem takiego oleju jest ten, który został wykonany z jąderek, które wcześniej przeszły przewodem pokarmowym zwierząt, zwłaszcza wszędzieobecnych marokańskich kóz.

Marokańskie kozy mają na sumieniu nie tylko mało jakościowy olej arganowy, ale również cenne drzewa arganowe, z którch zgryzają orzeszki arganowe i wszelką zieleń, oddają tak długoletnim drzewom w suchym i ciepłym pustynnym klimacie śmiertelnego ciosu.

Częstą przyczyną intensywnie zapachającego oleju arganowego jest jednak niedostatecznie staranny wybór surowców. Olej wyciskany jest z jąderek pogniłych, spleśniałych lub napadniętych owadami.

Arganeol od Sagrada Natura zapewnia produkty najwyższej jakości - jesteśmy bezpośrednimi importerami a produkcję oleju arganowegu w Maroku mamy ściśle pod kontrolą.

Nasz olej arganowy produkujemy w najczystszym środowisku na nierdzewnych profesionalnych maszynach. Wyciskanie dokonuje się za zimna, w reżimu BIO (ECOCERT), z najbardziej jakościowych surowców. Do naszego oleju arganowego nie przydajemy żadne inne składniki aromatyczne ani konzerwanty. Możecie być pewni, iż olej jest autentyczny i dla naszych klientów starannie wyprodukowany z najbardziej jakościowych jąderek.Tylko i wyłącznie prawdziwy olej arganowy z bezpośredniego importu.


Olej arganowy sagrada natura to certyfikowana Bio kosmetyka. Co to oznacza?


Produkować BIO produkty znaczy być nieustannie pod ścisłym nadzorem w ramach uznanej międzynarodowej kontroli. Olej arganowy kosmetyczny jak i kulinarny jest w Maroku produkowany pod ostrym nadzorem francuskiej firmy ECOCERT. Ta garantuje, iż olej kosmetyczny jak i kulinarny jest wykonany z Bio surowców za pomocą przyjaznych dla środowiska metod oraz hygienicznego otoczenia i że jest również tak przechowywany.

Dla naszych klientów oznacza to , iż oba nasze certyfikowane produkty są w stu procentach BIO jak pochodzenia tak jakością. Ponieważ nie tylko w Maroku, lecz i w Europie są pod ciągłym nadzorem organów kontrolnych. Produkcja oleju arganowego jest kompletnie sprawdzana od chwili dojrzania orzeszków arganowych na drzewach w Maroku, aż po napełnianie do szkła w republice Czeskiej.


back
BO50
Balsam arganowy - Esencja orientu 50ml
75 Zł - produkt dostępny
C50
Olejek arganowy - 100% czysty 50ml
74 Zł - produkt dostępny
MR50
Olejek arganowy - Róża damasceńska 50ml
88 Zł - produkt dostępny
O10
Olejek z opuncji 10ml
99 Zł - produkt dostępny
forv
SAGRADA NATURA © 2013-2020  |  Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek części tej witryny (teksty, zdjęcia, opis zakupu, kolejne części serwera). w całości lub częściowo może być kopiowana lub inaczej odtwarzana tylko po uprzedniej wyraźnej zgodzie autora.

Zgodnie z ustawą o ewidencji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia dowodu zakupu (rachunku, faktury). Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu online w Urzędzie Skarbowym. W przypadku awarii technicznej max. do 48 godzin.