menu

powiększ
Balsam arganowy - Róża damasceńska 10ml BR10

Balsam arganowy - Róża damasceńska 10ml

Kod produktu: BR10
23 Zł (19 Zł bez VAT)
Produkt dostępny
Producent:Sagrada Natura
Opakowanie: Szkło
Pojemność: 10 ml
Jakość: BIO

Ochronny i pielęgnacyjny balsam arganowy wzbogacony wyciągiem z kwiatów róży damasceńskiej . Dzięki harmonizującemu zapachowi róży i jej właściwościom rewitalizującym jest idealny do pielęgnacji skóry dojrzałej.

• 100% naturalny i czysty produkt
• posiada delikatny zapach róży
• szczególnie nadaje się do skóry dojrzałej
• bez dodatku aromatów, barwników i konserwantów
• wyprodukowany ze składników najwyższej jakości.

WPŁYW OLEJU ARGANOWEGO NA SKÓRĘ:
• skutecznie walczy ze starzeniem się struktur komórkowych (anti-aging) i skutecznie regeneruje skórę, a to dzięki wysokiej zawartości utleniaczy, takich jak witamina E i skwalen
• głęboko nawilża i odżywia (skóra jest aksamitnie miękka od razu po aplikacji), a przy regularnym stosowaniu redukuje produkcję łoju skórnego
• pomaga wygładzać zmarszczki poprzez wspomaganie tworzenia w skórze kolagenu i elastyny
• ma wszechstronne właściwości lecznicze - jest odpowiedni do stosowania przy egzemie, trądziku, łuszczycy, ukąszeniach owadów, do skóry zniszczonej przez słońce, czy też objętej stanem zapalnym, i w wielu innych okolicznościach.

SKŁAD PRODUKTU:
Olej arganowy (BIO), wosk Myrica cerifera, i wyciąg z kwiatów róży damasceńskiej (BIO), pozyskany przy pomocy maceracji na zimno. Produkt nie zawiera żadnych dodatkowych substancji zapachowych, barwników, konserwantów ani jakichkolwiek substancji syntetycznych.

INGREDIENTS (INCI):
Argania Spinosa Kernel Oil*, Myrica Cerifera Fruit Wax, Rosa Damascena Flower Extract*. (*BIO)

OŚWIADCZENIE:
Olej arganowy zawarty w produktach SAGRADA NATURA pochodzi z Maroka, gdzie został wytworzony w specialnej, kobiecej manufakturze, która ma swoją siedziebę w sercu arganowych sadów. Nasze partnerki zostały wybrane niezwykle staranne, a jednym z głównych kryteriów było podejście do pracy, czyli produkcji wysokiej jakości oleju arganowego. "Marokańskie płynne złoto" wytwarzają w BIO jakości; ekologicznie - wyłącznie z drzew, które rosną naturalnie i to od dziesiątek pokoleń. Rośliny te nigdy nie były modyfikowane genetycznie, ich wzrost nie był wspomagany nawozami sztucznymi, nie były też poddawane chemicznym opryskom.

Produkty SAGRADA NATURA nie zawierają barwników, konserwantów, parabenów, żadnych produktów zwierzęcych ani ropnych, rozpuszczalników ani silikonów. Do ich produkcji NIE wykorzystano zwierząt. Produkty NIE były testowane na zwierzętach.

Wszystkie produkty SAGRADA NATURA spełniają wymogi bezpieczeństwa określone w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) č.1223/2009 dotyczącego produktów kosmetycznych.
Gwiazdki:

Dziękujemy za Twój komentarz.

W razie pytań odezwiemy się jak najprędzej.
Team Sagrada-Natura.pl
SAGRADA NATURA © 2013-2020  |  Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek części tej witryny (teksty, zdjęcia, opis zakupu, kolejne części serwera). w całości lub częściowo może być kopiowana lub inaczej odtwarzana tylko po uprzedniej wyraźnej zgodzie autora.

Zgodnie z ustawą o ewidencji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia dowodu zakupu (rachunku, faktury). Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu online w Urzędzie Skarbowym. W przypadku awarii technicznej max. do 48 godzin.