menu

Naturalna Biokosmetyka – to najlepsze dla waszej skóry


foto

ARGANEOL to gwarancja jakości i oszczędnego podejścia do natury. Oferujemy dla Państwa kosmetykę na włosy oraz skórę, która jest odpowiednia do wszystkich typów, bardzo efektywna dla starzejącej się skóry

Każdy z nas nieraz przeczytał składniki kremów lub innych produktów kosmetycznych, które dzień co dzień używamy, może wpadliście na pomysł czy nie zamienić używane kosmetyki za naturalne Biokosmetyki. Jak je rozpoznać? Na co uważać i jakie jest ich działanie? Czy olej naturalny potrafi wygładzić zmarszczki równie dobrze jak cenowo wysoki krem chemiczny?

Krem, szampon, mydło lub balzam na usta czas od czasu kupi każdy z nas. Zwłaszcza kobiety dbają na siebie i codziennie używają kilka produktów kosmetycznych. Sklepy ciągle zapraszają nas do zakupów różynych produktów wysokiej cenowej kategorji i różnej jakości. Wybrać sobie dobry produkt staje się dla nas coraz cięższym zadaniem. Zwłaszcza iż dużo produktów zdaje się być jakościowa i z dobrą ceną. Na dokładne badanie co za składniki dane produkty zawierają zazwyczaj brakuje nam sił i czasu.

foto

Konwencionalna versus luksusowa naturalna kosmetyka


Porównywać konwencionalną kosmetykę z naturalną nie jest łatwym zadaniem. Uczynki Naturalnej kosmetyki mogą być znacznie pomalsze w porównaniu z kosmetyką konwencionalną. Nie posiada bowiem żadnych środków chemicznych, ale czyste naturalne składniki. Wyniki jednak przy prawidłowym stosowaniu są trwalsze, przyjazne dla skóry a efekt długotrwały. Warto wydać troche cierpliwości by uzyskać najlepszych wyników. Naturalna BIOkosmetyka może mieć krótszy okres trwałości niż tradycyjne kosmetyki, nie oznacza to jedanak , że będzie ona szybciej i więcej się psuła. Nie zawiera ona żadnych chemicznych konserwantów, dzięki którym konwesionalna kosmetyka jest zdolna przetrwać nawet kilka lat. U naturalnej bio kosmetyki są one zastąpione całkowicie naturalnymi konserwantami, które je chronią.

U klasycznych produktów kosmetycznych znajdziemy różne parabeny, które mogą spowodować problemy ze skórą w postaci alergicznej reakcji. Nasza skóra potrafi niektóre z tych składników bardzo dobrze wchłaniać i tak dochodzi do trwałych i uporczywych problemów zwłaszcza u osob wrażliwych lub u dzieci. Jeżeli jednak nie śpieszycie się by dosięgnąć wygładzenia cery, bądźcie cierpliwi i wypróbujcie luksusowe naturalne kosmetyki ARGANEOL.

foto
back
BO50
Balsam arganowy - Esencja orientu 50ml
75 Zł - produkt dostępny
C50
Olejek arganowy - 100% czysty 50ml
74 Zł - produkt dostępny
MR50
Olejek arganowy - Róża damasceńska 50ml
88 Zł - produkt dostępny
O10
Olejek z opuncji 10ml
99 Zł - produkt dostępny
forv
SAGRADA NATURA © 2013-2020  |  Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek części tej witryny (teksty, zdjęcia, opis zakupu, kolejne części serwera). w całości lub częściowo może być kopiowana lub inaczej odtwarzana tylko po uprzedniej wyraźnej zgodzie autora.

Zgodnie z ustawą o ewidencji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia dowodu zakupu (rachunku, faktury). Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu online w Urzędzie Skarbowym. W przypadku awarii technicznej max. do 48 godzin.