menu

powiększ
Olejek z opuncji 10ml O10

Olejek z opuncji 10ml

Kod produktu: O10
99 Zł (82 Zł bez VAT)
Produkt dostępny
Producent:Sagrada Natura
Opakowanie: Szklana buteleczka z pipetką
Pojemność: 10 ml
Jakość: BIO

Olej z opuncji, znany również jako olej kaktusowy, jest uważany w kosmetyce naturalnej za najskuteczniejszą broń przeciwko starzeniu się skóry i powstawaniu zmarszczek. To właśnie ze względu na niewiarygodną zdolność wygładzania zmarszczek mimicznych, olej z opuncji nazywany jest - z pewną dozą przesady - naturalnym botoksem.

WŁAŚCIWOŚCI OLEJU Z OPUNCJI:
• wygładza zmarszczki intensywnie pobudzając tworzenie kolagenu w skórze
• czyni skórę delikatniejszą i odżywia je witaminami i kwasami omega
• pomaga utrzymać skórę nawilżoną
• ma właściwości kojące i przeciwzapalne.

CHARAKTERYSTYKA:
• 100% czysty, RAW, olej roślinny tłoczony na zimno w Maroku
• bez dodatkowych substancji zapachowych i konserwantów
• ma przyjemny zapach z lekką orzechowo-owocową nutą (więcej poniżej)
• szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy
• jest odpowiedni do wszystkich typów skóry i włosów, nie podrażnia
• bezpośredni import i GWARANCJA JAKOŚCI - producentów w Maroku sami pieczołowicie wybieraliśmy, regularnie ich odwiedzamy i sprawdzamy surowce i wszystkie procesy produkcyjne.

SKŁAD PRODUKTU:
Jest to w 100% BIO-olej z opuncji tłoczony na zimno z najwyższej jakości nasion, pochodzących tylko z w pełni dojrzałych i zdrowych (niedotkniętych zgnilizną i szkodnikami) owoców. Bez substancji zapachowych i konserwantów. Naturalnym składnikiem oleju z opuncji jest bardzo duża ilość witaminy E, beta-karotenu, witaminy K1, rzadkich kwasów tłuszczowych omega-9, omega-6, omega-7 i omega-3, skwalenu i ważnych z punktu widzenia kosmetyki fitosteroli i polifenoli. Produkt nie zawiera żadnych dodatkowych substancji zapachowych, barwników, konserwantów ani jakichkolwiek substancji syntetycznych.

SPOSÓB UŻYCIA:
Skórę nawilż wodą i palcami wmasuj w nią olejek. Ilość nałożonego olejku to rzecz indywidualna - na całą twarz zazwyczaj wystarczy 1 lub 2 krople. Olejek z opuncji należy do tzw. suchych olejków, nie pozostawia więc uczucia tłustości i bardzo szybko się wchłania. W razie potrzeby, olejek można aplikować częściej niż raz dziennie, np. rano (pod makijaż) i na noc. W przypadku użycia olejku z opuncji na włosy możesz go nanieść np. na końcówki włosów.

O ZAPACHU NASZYCH OLEJKÓW:
Zarówno olejek arganowy jak i opuncjowy, sygnowane znakiem SAGRADA NATURA, są całkowicie naturalne, a zatem zdarza się, aby ich właściwości były w dużym stopniu definiowane przez pogodę, która dominowała przy okazji zbiorów w Maroku. Są w tym podobne do wina, które również zmienia się z roku na rok, z sezonu na sezon. Poszczególne partie naturalnych olejów mogą zatem różnić się od siebie, w niewielkie stopniu, zapachem, kolorem czy też konsystencją.

Nasze postrzeganie olejków zapachowych jest definiowane przez jeszcze jeden bardzo ważny czynnik - indywidualność każdego z nas. Do dziś jesteśmy zaskoczeni jak różni ludzie mogą odbierać różne zapachy. Na przykład: większość opisuje, że nasz olejek arganowy ładnie pachnie i czuć w nim orzechową nutę, jednak nie jest to opinia wszystkich. Znaczna część naszych klientów w nim nie czuła nic specjalnego, a dla kontrastu są i tacy, dla których jego zapach jest niezwykle intensywny. Możesz sprawdzić to na swoich domownikach i znajomych, ciekawe jak oni będą go odbierać? Aby właściwie ocenić zapach zalecanym jest rozprzestrzenie kropli olejku na skórze, gdzie wpływ ciepła ciała pozwoli rozwinąć się jego aromatom.

INGREDIENTS (INCI):
Opuntia Ficus-Indica Seed Oil.

OŚWIADCZENIE:
Olej z opuncji zawarty w produktech SAGRADA NATURA został wyprodukowany na południu Maroka na obszarach, gdzie ta znana roślina występuje naturalnie. Nasi dostawcy zostali starannie wybrani, a zdobyli nasze zaufanie dzięki swojemu sumiennemu podejściu do produkcji oraz skupieniu się na jakości. Ich produkcja oleju z opuncji w jakości BIO jest niezwykle osobista. U podnóża Marokańskich gór Antyatlas, owoce dziko rosnących opuncji są zbierane ręcznie. Rośliny te nigdy nie były modyfikowane genetycznie, ich wzrost nie był wspomagany nawozami sztucznymi, nie były też poddawane chemicznym opryskom.

Olejek z opuncji SAGRADA NATURA nie zawiera barwników, konserwantów, parabenów, żadnych produktów zwierzęcych ani ropnych, rozpuszczalników ani silikonów. Do jego produkcji NIE wykorzystano zwierząt. Produkt NIE był testowany na zwierzętach.

Wszystkie produkty SAGRADA NATURA spełniają wymogi bezpieczeństwa określone w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) č.1223/2009 dotyczącego produktów kosmetycznych.
Gwiazdki:

Dziękujemy za Twój komentarz.

W razie pytań odezwiemy się jak najprędzej.
Team Sagrada-Natura.pl
SAGRADA NATURA © 2013-2020  |  Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek części tej witryny (teksty, zdjęcia, opis zakupu, kolejne części serwera). w całości lub częściowo może być kopiowana lub inaczej odtwarzana tylko po uprzedniej wyraźnej zgodzie autora.

Zgodnie z ustawą o ewidencji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia dowodu zakupu (rachunku, faktury). Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu online w Urzędzie Skarbowym. W przypadku awarii technicznej max. do 48 godzin.