menu

Bio olej arganowy na włosy


foto

Olej arganowy używany na włosy i ich korzonki jest idealną pielęgnacją, ponieważ odżywia i umacnia. Przy regularnym używaniu oleju włosy stają się mocniejsze bez uszkodzeń, badziej lśniące i zdrowsze.

Olej arganowy do włosów i na skórę stosujemy wilgotnymi palcami i dokładnie masujemy. W przypadku korzystania z większej ilości oleju – włos nie nabierze wielką ilość oleju – proponujemy włosy owinąć na pół godziny do ręcznika i następnie umyć szamponem do włosów.

Dla pełnej pielęgnacji włosów oferujemy stosować olej arganowy razem z naszym twardym szamponem do włosów „Jedwabny argan” (tutaj można zamówić).

back
BO50
Balsam arganowy - Esencja orientu 50ml
75 Zł - produkt dostępny
C50
Olejek arganowy - 100% czysty 50ml
74 Zł - produkt dostępny
MR50
Olejek arganowy - Róża damasceńska 50ml
88 Zł - produkt dostępny
O10
Olejek z opuncji 10ml
99 Zł - produkt dostępny
forv
SAGRADA NATURA © 2013-2020  |  Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek części tej witryny (teksty, zdjęcia, opis zakupu, kolejne części serwera). w całości lub częściowo może być kopiowana lub inaczej odtwarzana tylko po uprzedniej wyraźnej zgodzie autora.

Zgodnie z ustawą o ewidencji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia dowodu zakupu (rachunku, faktury). Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu online w Urzędzie Skarbowym. W przypadku awarii technicznej max. do 48 godzin.