menu

SKUTKI NATURALNEGO OLEJU ARGANOWEGO SAGRADA NATURAKosmetyczny olej arganowy jest idealnym produktem wielofunkcyjnym do codziennej pielęgnacji skóry, włosów i paznokci. Ponieważ zawiera wyjątkowo dużą ilość witaminy E, skwalanu, nienasycone wyższe kwasy tłuszczowe, fenole i karoteny, były zaobserwowane następujące efekty:
  • silny efekt antyoksydacyjny (anti-aging),
  • głębokie nawilżenie i odżywienie,
  • wygładzanie zmarszczek,
  • zmniejszenie produkcji sebu (łoju skórnego),
  • efekty lecznicze – olej wspomaga leczenie poważnych chorób skóry jak: trądzik, łuszczyca, egzema. Pomaga zmniejszyć rozstępy, blizny i łagodzi oparzenia, także słoneczne.
Olej arganowy kulinarny odróżnia się od kosmetycznego intensywnym orzechowym smakiem i aromatem, który znacznie wzbogaca dania. Dodatkowo jednak olej arganowy kulinarny, według ostatnich badań naukowych skutecznie walczy z wysokim poziomem cholesterolu we krwi oraz ciśnieniem. Używanie oleju arganowego chroni przed chorobami układu krążenia (zawał serca, udar mózgu), i działa jako prewencja na choroby nowotworowe.
foto foto
back
C50
74 Zł - produkt dostępny
BIO-olejek arganowy 50ml
MA50
89 Zł - produkt dostępny
Serum na trądzik 50ml
MV50
89 Zł - produkt dostępny
Serum do włosów 50ml
MZ50
89 Zł - produkt dostępny
Serum kojące 50ml
O20
158 Zł - produkt dostępny
BIO-olejek z opuncji 20ml
forv
gopay visa visa master master

Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek części tej witryny (teksty, zdjęcia, opis zakupu, kolejne części serwera).
w całości lub częściowo może być kopiowana lub inaczej odtwarzana tylko po uprzedniej wyraźnej zgodzie autora.
ARGANEOL © 2013-2018

gopay visa visa
master master
Zgodnie z ustawą o ewidencji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia dowodu zakupu (rachunku, faktury). Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu online w Urzędzie Skarbowym. W przypadku awarii technicznej max. do 48 godzin.