menu

Naturalny Marocki olej arganowy


foto

Olej arganowy to olej roślinny wyciskany z jąderek drzewa arganowego (Argania pinosa), który występuje prawie wyłącznie na południowym zachodzie Maroka. Naturalny marocki olej arganowy dostępny jest w dwóch wariantach mianowicie kosmetyczny, gdzie produkcja oleju jest bezpośrednio wyciskana oraz do celów kulinarnych, gdzie stosuje się olej z prażonych orzeszków arganowych.

Olej arganowy zwany „płynnym złotem Maroka“ to jeden z najbardziej cenionych olejów na świecie i dzięki unikalnej kompozycji zdoła działać na naszą skórę jako szereg kosmetycznych produktów na raz. Fantastycznie wygładza i nawilża skórę, olej działa przeciwzmarszczkowo, wygładzając i nawilżając cerę, znakomicie działa na włosy oraz paznokcie wzmacniając je i regenerując. Olej arganowy neutralizuje wolne rodniki, jest niezastąpiony w lecznictwie w celu leczenia różnych chorób skóry.

Kulinarny olej arganowy posiada wyjątkowo orzeszkowy smak i zapach, który w kuchni Marockiej po długie stulecia ma swoje niezastąpione miejsce. Na dodatek sprawdza się uczynkami leczniczymi, obniża poziom cholesterolu i cukru we krwi, zapobiega miażdżycy i zawałom serca, poprawia krążenie. Podnosi naszą odporność i pobudza komórki mózgu i wątroby do prawidłowego działania, łagodzi bóle stawów. Olej arganowy zmniejsza ryzyko zachorowania na nowotwory, sprawia się w zapobieganiu chorobom Alzcheimera i Parkinsona.

Olej arganowy kosmetyczny i kulinarny, sprowadzamy dla Państwa z Maroka w czystej postaci, bezpośrednio od producentów. Produkty oferujemy w naszym sklepie internetowym. Ponieważ olej arganowy jest jednogatunkowy i w 100% naturalny, zawiera tylko olej bez żydnych dodatków. Nie zawieraja konserwantów, barwników ani aromatów, żadnych syntetyków kosmetycznych jako parabeny, PEG i jego pochodne, silikony, nanocząstki lub którekolwiek składniki pochodzące od zwierząt. U 100% naturalnego oleju arganowego Sagrada Natura, możecie być pewni, że jego pochodzenie jest wyłącznie z owoców oryginalnie uprawianych drzewów arganowych, które nie zostały genetycznie zmodyfikowane, i nie otrzymały żadne nawozy, pestycydy lub innych aerosole.
back
C50
Olejek arganowy - 100% czysty 50ml
74 Zł - produkt dostępny
MV50
Olejek arganowy - Serum do włosów 50ml
88 Zł - produkt dostępny
O10
Olejek z opuncji 10ml
99 Zł - produkt dostępny
S11
Mydło arganowe SENSITIVE 100g
27 Zł - produkt dostępny
forv
gopay visa visa master master

Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek części tej witryny (teksty, zdjęcia, opis zakupu, kolejne części serwera).
w całości lub częściowo może być kopiowana lub inaczej odtwarzana tylko po uprzedniej wyraźnej zgodzie autora.
ARGANEOL © 2013-2019

gopay visa visa
master master
Zgodnie z ustawą o ewidencji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia dowodu zakupu (rachunku, faktury). Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu online w Urzędzie Skarbowym. W przypadku awarii technicznej max. do 48 godzin.