menu

ZMARSZCZKI ORAZ STARZEJĄCA SIĘ SKÓRA TWARZY


foto

ZMARSZCZKI ORAZ STARZEJĄCA SIĘ SKÓRA TWARZY?


Zmarszczki oraz starzenie się skóry z pewnością niepokoi każdą kobietę. Utrzymać gładką i napiętą skórę w każdym wieku, to snem każdej kobiety. Pierwsze zmarszczki mogą się pojawiać już w dwudziestym roku życia, jednak widoczne są później a to około trzydziestu lat. Jeżeli nie będziemy dostatecznie dbali na pielęgnację skóry, bardzo szybko straci ona elastyczność, jędrność i zaczynają się pojawiać rysy starzenia.

Olej arganowy ARGANEOL należy do najbardziej uniwerzalnych sposobów w walce przeciwko starzeniu się skóry. Olej arganowy posiada bardzo wysokie procento witaminy E – aż dwukrotnie więcej niż olej z oliwek. Witamina ta, jest mocnym antyoksydantem i potrafi skórę chronić przed wolnymi rodnikami, które należą do głównych czynników powodujących starzenie. Uaktywnia w skórze tworzenie się kolagenu oraz elastenu, które skutecznie zapobiegają zmarszczkom oraz wygładzają już te widoczne. Wspaniale nadaje się do aplikacji na całą powierzchnię skóry, lub jako skuteczna aplikacja do skóry delikatnej, gdzie tworzą się drobne mimiczne zmarszczki na czole, pod oczami lub wokół ust. Olej arganowy, który nazywany jest również eliksirem młodości, to prawdziwa i skuteczna prewencja przedwczesnego starzenia się.
back
C50
Olejek arganowy - 100% czysty 50ml
74 Zł - produkt dostępny
MV50
Olejek arganowy - Serum do włosów 50ml
88 Zł - produkt dostępny
O10
Olejek z opuncji 10ml
99 Zł - produkt dostępny
S11
Mydło arganowe SENSITIVE 100g
27 Zł - produkt dostępny
forv
gopay visa visa master master

Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek części tej witryny (teksty, zdjęcia, opis zakupu, kolejne części serwera).
w całości lub częściowo może być kopiowana lub inaczej odtwarzana tylko po uprzedniej wyraźnej zgodzie autora.
ARGANEOL © 2013-2019

gopay visa visa
master master
Zgodnie z ustawą o ewidencji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia dowodu zakupu (rachunku, faktury). Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu online w Urzędzie Skarbowym. W przypadku awarii technicznej max. do 48 godzin.